Україна, м. Київ, 01001
вул. Прорізна, 10, оф. 62

(044) 279-90-12
(096) 93-876-93
spec-nauka@ukr.net

Науково-дослідний центр «Спецнаукпроект» будучи лідером на ринку науково-дослідних робіт, успішно проводить дослідження в різних наукових галузях, реалізує наукові публікації, участь у конференціях та інших заходах наукового світу. Виконання науково-дослідних робіт проводиться провідними вченими України, що забезпечує гарантовану якість і високу відповідальність за результати досліджень. Тому дисертація на замовлення у нашій організації – це відповідальність, якість та пунктуальність.

Головна

Науково-дослідний центр «Спецнаукпроект» створений, як дослідницьке підприємство в 2007-му році з метою проведення досліджень в різних наукових напрямах на комерційній основі. За час роботи зусиллями співробітників Центру підготовлено та успішно доведено до захисту десятки кандидатських і докторських дисертацій, ряд монографій, а також сотні статей і матеріалів конференцій.

Спочатку і сьогодні колектив НДЦ «Спецнаукпроект» складається з кандидатів і докторів наук в різних наукових сферах, а саме: юриспруденція, економіка, історія, політологія, державне управління, соціологія, філософія, філологія, мистецтвознавство, педагогічні, сільськогосподарські та технічні науки.

Спеціалізація підприємства - тільки науково-дослідні роботи. Центр не займається виконанням навчальних робіт. Принцип роботи Центру - не просте виконання замовлення, а доведення до кінцевого результату: якщо це дисертація - комплексний супровід до захисту, якщо монографія, стаття чи тези - супровід до публікації. Основні види робіт нашого Центру - кандидатські дисертації на замовлення, а також докторські дисертації, виконання наукових статей, монографій, тез й інших наукових продуктів.

(044) 279-90-12
(096) 93-876-93
Київ, вул. Прорізна, 10 , оф. 62
spec-nauka@ukr.net
Верховная Рада УкраиныНациональная библиотека Украины им. В.И. ВернадскогоМинистерство образования и науки, молодежи и спортаНациональная Академия Наук Украины

Конференції

У рамках постійного моніторингу та безпосередньої участі в науковому житті Центр володіє інформацією про поточні і майбутні наукові конференції, семінари, круглі столи та інші публічні заходи наукового світу.
  • Всеукраїнська науково-практична конференція

    «Перспективи розвитку економічної системи з урахуванням сучасних євроінтеграційних процесів»

    м. Київ, 9 листопада 2019 року

    Організатори конференції ставлять за мету обговорення та пошук рішень актуальних проблем сучасної економічної науки. Науковий розвиток та технологічний прогрес сприяє формуванню нового економічного мислення та нових наукових теорій. Публікація результатів досліджень є надзвичайно важливим інструментом у відображенні та мотивації зростання наукового потенціалу України. З'являється безліч нових оригінальних ідей, теорій, які заслуговують найпильнішої уваги наукової громади.

  • Запрошуємо вчених і провідних фахівців взяти участь у конференції

    "Класичний приватний університет" спільно з Університетом ім. Вітаутаса Великого (Литва) запрошують вчених і провідних фахівців до участі у Міжнародній конференції з економіки «Вдосконалення економіки та фінансової системи країни: сучасний стан та перспективи», яка відбудеться 23 листопада 2019 року (м. Запоріжжя, Україна).