Україна, м. Київ, 01001
вул. Прорізна, 10, оф. 62

(044) 279-90-12
(096) 93-876-93
spec-nauka@ukr.net

НДЦ «Спецнаукпроект» виконує написання кандидатських дисертацій в різних наукових напрямах на умовах виключного дотримання атестаційних норм, що передбачає в першу чергу суворий контроль над відсутністю плагіату.

Кандидатська дисертація

Кандидатська дисертація на замовлення - це багатоетапний та скрупульозний процес.

Технологічно дисертація виконується одним автором-виконавцем, при збереженні використовуваних джерел для поточного і остаточного контролю над процесом запозичення текстових елементів, а також конкретного акценту над авторською, не запозиченою із джерел інформацією.

В середньому, враховуючи практику виконання дисертаційних досліджень, термін написання кандидатської дисертації становить не менше 1 року, а найчастіше 1,5 року. У виняткових випадках дослідження виконуються в більш стислі терміни при колективному виконанні. Дисертаційне дослідження виконується, відповідно до затвердженого плану, пороздільно, висновки і вступ виконуються в останню чергу.

Центр виконує дослідження як комплексно, так і частково. При комплексному виконанні кандидатської дисертації виконується:

У разі часткового виконання Центр проводить дослідження з написання окремих розділів, або підрозділів, вступу, висновків чи інших складових елементів дисертації, так само виконує виправлення та доопрацювання дисертаційних досліджень.

При виконанні кандидатської дисертації Центр може виконувати додаткові вимоги замовника.

(044) 279-90-12
(096) 93-876-93
Київ, вул. Прорізна, 10 , оф. 62
spec-nauka@ukr.net