Україна, м. Київ, 01001
вул. Прорізна, 10, оф. 62

(044) 279-90-12
(096) 93-876-93
spec-nauka@ukr.net

Науково-дослідний центр «Спецнаукпроект» будучи лідером на ринку науково-дослідних робіт, успішно проводить дослідження в різних наукових галузях, реалізує наукові публікації, участь у конференціях та інших заходах наукового світу. Виконання науково-дослідних робіт проводиться провідними вченими України, що забезпечує гарантовану якість і високу відповідальність за результати досліджень. Тому дисертація на замовлення у нашій організації – це відповідальність, якість та пунктуальність.

Головна

Науково-дослідний центр «Спецнаукпроект» створений, як дослідницьке підприємство в 2007-му році з метою проведення досліджень в різних наукових напрямах на комерційній основі. За час роботи зусиллями співробітників Центру підготовлено та успішно доведено до захисту десятки кандидатських і докторських дисертацій, ряд монографій, а також сотні статей і матеріалів конференцій.

Спочатку і сьогодні колектив НДЦ «Спецнаукпроект» складається з кандидатів і докторів наук в різних наукових сферах, а саме: юриспруденція, економіка, історія, політологія, державне управління, соціологія, філософія, філологія, мистецтвознавство, педагогічні, сільськогосподарські та технічні науки.

Спеціалізація підприємства - тільки науково-дослідні роботи. Центр не займається виконанням навчальних робіт. Принцип роботи Центру - не просте виконання замовлення, а доведення до кінцевого результату: якщо це дисертація - комплексний супровід до захисту, якщо монографія, стаття чи тези - супровід до публікації. Основні види робіт нашого Центру - кандидатські дисертації на замовлення, а також докторські дисертації, виконання наукових статей, монографій, тез й інших наукових продуктів.

(044) 279-90-12
(096) 93-876-93
Київ, вул. Прорізна, 10 , оф. 62
spec-nauka@ukr.net
Верховная Рада УкраиныНациональная библиотека Украины им. В.И. ВернадскогоМинистерство образования и науки, молодежи и спортаНациональная Академия Наук Украины

Конференції

У рамках постійного моніторингу та безпосередньої участі в науковому житті Центр володіє інформацією про поточні і майбутні наукові конференції, семінари, круглі столи та інші публічні заходи наукового світу.