Україна, м. Київ, 01001
вул. Прорізна, 10, оф. 62

(044) 279-90-12
(096) 93-876-93
spec-nauka@ukr.net

Гарантіями якості виконання науково-дослідних робіт виступає зобов'язання Центру виконувати зауваження Замовника безпосередньо, його наукового керівника, консультанта, рецензентів і опонентів до процедури основного захисту дисертаційного дослідження або монографії на засіданні спеціалізованої вченої ради.

Гарантії та конфіденційність

Остаточне позитивне схвалення дисертаційної роботи Замовником і всіма учасниками процесу отримання наукового ступеня з боку Замовника є закінченням зобов'язань виконання науково-дослідних робіт для НДЦ «Спецнаукпроект». Крім цього фахівці Центру проводять консультування Замовника, а також доопрацювання тексту дисертації до безпосередньо основного захисту дисертаційного дослідження на засіданні спеціалізованої вченої ради.

Додатковими гарантіями виступає можливість Замовника отримати джерела та матеріали, які застосовувалися в ході науково-дослідної роботи над дисертацією, монографією, статтями та тезами. НДЦ «Спецнаукпроект» відповідально гарантує відсутність плагіату в наданих результатах дослідницьких робіт.

НДЦ «Спецнаукпроект» бере на себе суворі зобов'язання про нерозголошення третім особам інформації про Замовника і про предмет взаємин між Замовником та Центром. Інформація про виконання науково-дослідних робіт є конфіденційною безстроково і не може бути розголошена третім особам після закінчення терміну співпраці без обмежень. Всі договори та розрахункові документи видаються Замовнику після закінчення взаємовідносин і вся інформація про взаємовідносини Центру з Замовником знищуються при особистому контролі Замовника.

(044) 279-90-12
(096) 93-876-93
Київ, вул. Прорізна, 10 , оф. 62
spec-nauka@ukr.net